Haniel Media

Yeni Nesil Dijital Reklam Ajansı...

Biz

Kimiz ?

Haniel Media, yeni nesil dijital reklam ajansı olarak 2017 yılında kurulduk. Genel olarak rakip analizleri üzerinden reklam stratejisi üreten ve kurulduğu günden beri kreatif çalışmlar ile daima sizlerin yanında olan bir reklam ajansıyız.

"Haniel Media, işinize ve emeğinize değer katar." sloganımız ile çalışmış olduğumuz markalarımızın hedef kitlelerine doğru strateji ile ulaştırıyoruz. Markalar, işlerine vermiş olduğu değeri hep birlikte daha fazla değer katıyoruz. Tamamen dijitalleşen çağımızda, markalarımızın hedef kitlelerine iletişim kurmalarını ve doğru iletişim araçları ile kalıcı olmalarını sağlıyoruz.

Haniel Media,

İşinize ve Emeğinize Değer Katar..

Dijital dünyamızın gelişmesiyle dijital pazarlamanın önemi artmaktadır. Haniel Media Ailesi olarak dijital pazarlamanın tüm dallarında aktif olarak çalışmalar yapmaktayız. Geliştirmiş olduğumuz çalışma ağımızda markalarımızın sektördeki rakiplerinin önüne geçebilmeleri, sektörde kurumsal kimliklerini korumaları bizim için önemlidir. Değişen teknoloji ve doğan yeni koşullarda dijital pazarlamanın sert koşullarına alışkın ve bilgili bir ekibiz. Sektörünüzde markanızı yaygınlaştırmak amacıyla rakip analizi, hedef kitle analizi ve doğru yerde doğru çalışmalar yapılarak rakiplerinizi eleyebilirsiniz.

Amacımız

Ne ?

Amacımız sizlerin kreatif ve doğru bir şekilde reklamınızı yaparak temsil etmek. Sizlere yeni kitleler, yeni müşteriler kazandırmak ve pazarınızda rakiplerinize fark atmak istiyoruz. Müşterilerimize bir müşteri olarak değil bir arkadaşımız olarak yanında oluruz ve halden anlarız.

Bize katılın ve yüzlerce
başarılı projelerimizden biri olun